Serwis

GOS Zieloni Koźminek

Klub

.:30 Marca 2008 :.
W niedziele o godzinie 16 drużyna Swędrni rozpoczęła rundę wiosenną rozgrywek kaliskiej „B’’ klasy grupy 2 meczem na swoim boisku w którym przeciwnikiem popularnych „Koziorzy” była drużyna z Dzierzbina której zawodnicy ubiegłej jesieni na inauguracje sezonu wygrali z Swędrnią aż 4:0
Zawodnicy Swędrni przystąpili do spotkania w najsilniejszym składzie lecz to drużyna gości przeważała w pierwszych minutach meczu . Lecz po ok. 15 minutach meczu to drużyna z Koźminka objęła prowadzenie po świetnie rozegranym rzucie rożnym i strzale ze szczupaka w wykonaniu Tomasza Owczarka . Gospodarze nie mogli się jednak długo cieszyć prowadzeniem gdyż kilka minut później po wyrzucie z autu piłka odbita przez bramkarza wylądowała pod nogami nie pilnowanego zawodnika Dragona który stał na jedenastym metrze i pewnie umieścił piłkę w siatce . Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił
Po przerwie do ataku rzuciła się drużyna Swędrni , lecz wszystkie strzały pewnie bronił bramkarz drużyny przyjezdnej . Około 60 minuty znakomitą sytuacje zmarnował Kamil Kubyszek lecz zawodnika tego można tłumaczyć złym stanem murawy . Chwilę później zawodnik z Dzierzbina znalazł się na pozycji spalonej której jednak sędzia nie odgwizdał i drużynę gospodarzy przed stratą bramki uratował bramkarz . W dalszym ciągu meczu gra się wyrównała i sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo . Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i podopieczni Przemysława Zająca po tej kolejce mogli dopisać sobie punkt w dorobku .