Serwis

GOS Zieloni Koźminek

Klub

.:6 Kwiecień 2008 :.
W drugiej kolejce rundy wiosennej drużyna „Swędrni” udała się na mecz z  drużyną „Wicher” Mycielin . Ostatnie dwa mecze tych drużyn kończyły się remisami . Mecz rozpoczęła drużyna z Koźminka i przez pierwsze dwadzieścia minut to oni przeważali . W tym czasie dwa groźne strzały oddał rozgrywający „Swędrni” Damian Koralewski , w następnym okresie gry groźne ataki przeprowadzała drużyna z Mycielina lecz na posterunku był bramkarz „Swędrni” Zbyszek Woźniak . Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem .
    W składzie drużyny z Koźminka w drugiej połowie pojawili się Gawłowicz i Żółtek zastępując Kwaśniewskiego i Woźniaka . Wraz z rozpoczęciem drugiej części meczu nad boiskiem przeszła ulewa której towarzyszył mocny wiatr . Początek drugiej połowy był bardzo wyrównany lecz po błędzie bramkarza „Swędrni” zawodnicy z Mycielina objęli prowadzenie . Zawodnicy z Koźminka starali się jak najszybciej odrobić straty a najbliżej tego był Kurczewski który strzałem z rzutu wolnego z około 30 m zmusił bramkarza gospodarzy do sporego wysiłku . Chwilę później faulowany był bramkarz „Koziarzy” lecz pani sędzina nie odgwizdała przewinienia a zawodnicy z Mycielina wykorzystali tą sytuacje i strzelili bramkę na 2:0 . Przez resztę meczu gra toczyła się w środkowej części boiska i mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla drużyny z Mycielina

Skład Swędrni : Woźniak (46’ Żółtek ) – Nawrocki , Jaśkiewicz , Kurczewski – Kwaśniewski (46’ Gawłowicz ) Koralewski , Owczarek , Przybyła , Andrzejczak – Skotowski (70’ Janik ) Kubyszek .

Żółte kartki : Żółtek , Koralewski